Možné i nemožnéSlužby

Nebudeme se tu rozepisovat o tom, jaké všechny služby děláme a neděláme, ale věřte, že dokážeme cokoliv. Od nápadu k realizaci, to je to, co nás zdobí. Vymyslíme vše od názvu, claimu, loga, barev, designu, komunikace projektu až po použitou technologii. To, co děláme, doopravdy milujeme a je to vidět na každé naší práci. Pohybujeme se jak v onlinu tak offlinu. Neztrácíme čas a každou naší zakázku se snažíme udělat v předstihu, a ano, také se někdy přihodí, že do cíle dojedeme s mírným zpožděním, ale pořád jsme rychlejší než pošta.

Bylo nebylo, za sedmero horama a řekama někde kolem Špindlu žil jeden Yeti jménem Arty , kterej byl jinej než ostatní. Nebavilo ho se poflakovat po Labský a strašit turisty a okrádat je o svačiny a mobily, ale naopak rád maloval a vymýšlel kreativní věci. Byl tak dobrej, že pravidelně se v Yeti Web Top 100 umisťoval na prvním místech a proto se rozhodl, že půjde do Prahy na zkušenou a ukáže Pražákům, jak se dělá správnej digitál.

 #truestoy #rukadoohne

Co děláme?

Kódujeme
Malujeme
Programujeme
Píšeme texty
Optimalizujeme
Inovujeme
Hrajeme si
left

Nebojte se nás, nekoušem

Lidi milujeme a ještě více milujeme tvořit pro ně nezapomenutelné projekty. Práce není jen naším koníčkem, ale taky Vašní a věřte, že do toho dáváme milion procent.

right