DesignArtO nás

Jsme skupina šikulínů ze všech možných oborů (Design, Kódování, Programování, Copywrite, SEO, Video, ...). Díky tomu jsme Vám schopni poskytnout většinu služeb pod jednou střechou = Optimalizace nákladů, času a nervů. Máme za sebou desítky projektů od mini až po maxiiiiii obry. Ke každému projektu přistupujeme zoodpovědně a s maximální kreativní ideou. Jelikož jak praví klasik "Každý kreativní počin musí mít duši a poselství, která přesně vystihne daný projekt!"

Bylo nebylo, za sedmero horama a řekama někde kolem Špindlu žil jeden Yeti jménem Arty , kterej byl jinej než ostatní. Nebavilo ho se poflakovat po Labský a strašit turisty a okrádat je o svačiny a mobily, ale naopak rád maloval a vymýšlel kreativní věci. Byl tak dobrej, že pravidelně se v Yeti Web Top 100 umisťoval na prvním místech a proto se rozhodl, že půjde do Prahy na zkušenou a ukáže Pražákům, jak se dělá správnej digitál.

 #truestoy #rukadoohne

Co děláme?

Kódujeme
Malujeme
Programujeme
Píšeme texty
Optimalizujeme
Inovujeme
Hrajeme si
left

Nebojte se nás, nekoušem

Lidi milujeme a ještě více milujeme tvořit pro ně nezapomenutelné projekty. Práce není jen naším koníčkem, ale taky Vašní a věřte, že do toho dáváme milion procent.

right

Řešili jsme
pro naše klienty

Všechny reference
Prague Fear House
vrtam
Caffe Grande
Nation1
Royal Jerky
Powerheat
Derwe
LFV
Moravec a partneri
Hparking
Natu
Chic by Pig
Agodoro
Assos
filicori zecchini
Wevar
Dispomask
Adventure Menu
Rychlá Želva
kvildy.cafe
Smonty
GGBooster
Maroy
Werichovka
Bitchy
Feds
Dramroom
Izomat
Zubar Blatna